niedziela, 1 marca 2015

Ogłoszenie!

Hey wszystkim. Wiem że miał się pojawić w tym tygodniu nowy szablon główny, notka tematyczna, miały się pojawić zamówienia..ale niestety strasznie się rozchorowałam. W piątek poszłam do szkoły z gorączką i bólem gardła (chciałam mieć 100% frekwencje więc poszłam na upartego) niestety to był mój błąd bo w sobotę było ze mną gorzej. Przeleżałam to i z soboty na dziś w nocy prawie się nie udusiłam w nocy, tak mam gardło zainfekowane. (a boli tak jakbym tam miała żywą ranę ;-;) Jutro idę do lekarza (100% frekwencjo pa pa :c) i prawdopodobnie będę leżeć gdzieś do środy w domu :/ Przez ten czas nie uda mi się nic sklecić bo bóle gardła u mnie na przemian nasilają się, raz mocniej a raz mniej. Chcę to wyspać, wyleżeć. Aby tylko przeszło! Przepraszam że zawiodłam :c 
Trzymajcie się! 
I love u all xx

7 komentarzy:

 1. Kochana nie przejmuj się ! Ja mogę na szablon poczekać :) Wykuruj się, pośpij i odpoczywaj :) No i wracaj do nas szybciutko ! :* Życzę zdrowia i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdrowiej mi tam, skarbie! Zdrowie najważniejsze, leż, odpoczywaj, oglądaj duuużo filmów i odetchnij troszkę, należy ci się :)
  xoxo, Fejf.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ty się nie przejmuj dodawaniem postów kiedy jest tak źle ze zdrowiem.
  Kuruj się, kochana Luno ♥
  Zdrowia życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Weszłam na Twój blog przez przypadek i zakochałam się w Twoich pięknych szablonach. A czy wykonujesz zamówienia z Królem Lwem. Piszę opowiadanie na jego postawie i u nikogo nie mogę zamówić owego szablonu, więc spróbuję u Ciebie.

  1. www.czas-kiary.blogspot.com
  2. mati_asik@poczta.onet.pl
  3.obrazki http://www.deviantart.com/art/King-Kovu-and-Queen-Kiara-513887472 http://www.deviantart.com/art/Kiara-s-Decision-268985597 http://capricornfox.deviantart.com/art/Attacked-106127129 http://capricornfox.deviantart.com/art/Thoughts-and-Memories-108653043
  4. Ten obrazek może być gdzieś tle http://www.deviantart.com/art/Pride-Rock-258108059
  5. Cytat "We are all connected in the great circle of life" i gdzieś u dołu adres bloga www.czas-kiary.blogspot.com
  6.Kolor szablonu może być lekko pomarańczowy lub beżowy z motywem afrykańskim. Szablon ma wyrażać radość.
  7. Układ z grafiką rozbudowaną.
  8.Gone

  To chyba wszystko. Bardzo byłabym zadowolona gdyby moje zamówienie zostało przez Ciebie przyjęte. Pozdrawiam gorąco i czekam na odpowiedź :) i życzę zdrówka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie przemęczaj się, odpoczywaj i zdrowiej ♥
  Fighting :3

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdrowie najważniejsze i najcenniejsze, zdrowiej i odpoczywaj my poczekamy <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja wszystko rozumiem. Zdrowiej kochana :3 Czekam cierpliwie.
  http://lost-souls-graphics.blogspot.com/ (mój nowo otwarty kącik)

  OdpowiedzUsuń

Graphic Luna
Dawniej graphic-catchers-illusion
Blog wraca już za niedługo!