niedziela, 9 października 2016

Hanging By A Moment +Zaproszenie na..

Hanging By A Moment-Lifehouse
Witajcie robaczki! Jak humorki? U mnie mogłoby być lepiej, ale nie narzekam. Wiem że zaraz dostanę niezły ochrzan od osób martwiących się o to czy dostałam się do Portugalii/Węgier, gdyż informacja ta miała dojść do nas dopiero jutro, a doszła do nas w Wtorek tego tygodnia. Żeby was nie trzymać w niepewności, powiem że dostałam się! Nawet nie wiecie jak śmiesznie zareagowałam. Wpierw przyszedł szok, później śmiech, a wraz z nim łzy szczęścia. Nie mogłam opanować się ze szczęścia. Na prawdę nie sądziłam że mi się uda i dalej sądzę że to musiała być jakaś pomyłka. Ale no nic, ważne że jadę na Węgry. Spełnię marzenie pracowania za granicą, spełnię marzenie polecenia do nowego państwa w którym nigdy nie byłam. 
Dziś notka będzie nietypowa, gdyż będzie lekką reklamą. Reklama będzie się tyczyć bloga mojej przyjaciółki, która kocha czytać. Namówiłam ją na stworzenie bloga, gdzie będzie dodawać recenzje książek które przeczytała. A czyta ich naprawdę wiele i bardzo szybko. Soł jeśli kochasz czytać książki, a jeszcze bardziej czytać recenzje z książek które kochasz, lub po prostu szukasz jakiejś dobrej książki do przeczytania, to zapraszam na jej bloga. Oprócz tego jeśli lubicie ludzi z sarkazmem, dobrym starym czarnym humorem to jeszcze bardziej zapraszam! 
Dziewczyna się dopiero wdraża w bloggerowe życie (jak to brzmi,sekta! Haha) więc błagam powitajcie ją jak najlepiej (i najgłośniej jak się da, jeśli blog wam się spodoba!) Proszę i dziękuję!   
book-victim5 komentarzy:

 1. Gratulacje, powodzenia i wytrwałości życzę.
  A koleżankę wciągniemy do tej sekty, z pewnością... jak czyta, to już ma profity.
  Trzymaj się.
  Stalker wszystkich stalkerów

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje, mordko <3
  Znając moje szczęście, to pewnie na miejscu, okazałoby się, że pomylili osoby xd Oj tak, o koleżankę się nawet nie musisz martwić . Już ja i mój Mendoid, się o to zatroszczymy!
  Uśmiechu, w ten ponury dzień! c:

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! <3 Widzę, że trzymanie kciuków się opłaciło i spełniaj marzenia. Węgry są piękne. Byłam parę razy w Budapeszcie i naprawdę warto tam pojechać. Plus wino mają dobre, jedzenie zresztą też, koniecznie spróbuj langosza. (;

  @Alathea

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja znów przychodzę z zamówieniem, może tym razem się uda, bo mam wrażenie, że tamto zwyczajnie olałaś :')

  — adres: http://imaginy-5sos.blogspot.com/
  — mail: koneko.kontakt@gmail.com
  — cały zespół 5 Seconds of Summer
  — stocki są mi bez różnicy, na nagłówku może być wszystko
  — prosiłabym aby na nagłówku znalazł się (drukowanymi) napis: IMAGINY 5SOS
  — cytat jaki może, ale nie musi się pojawić to: real bands save fans, real fans save bands
  — kolorystyka jasna, może być coś z niebieskim lub malinowym (lubię, gdy np. kursywa, pogrubienie i linki są wyeksponowane właśnie takim ostrzejszym kolorem, a tła są stonowane i jasne, np. szarości)
  — układ zamknięty, bez różnicy jaki
  — absolutnie potrzebne wigety: tekst, menu (najlepiej w takich „kafelkach”), trzy razy gadżet etykiet (bo to blog ze zbiorem opowiadań i dzielimy etykiety na członków zespołu, kategorię tekstu i autora tekstu) i obserwatorzy (nie chcę gadżetu archiwum)
  — Wanderlust

  OdpowiedzUsuń
 5. Juhuuu?
  Możemy liczyć na powrót?

  OdpowiedzUsuń

Graphic Luna
Dawniej graphic-catchers-illusion
Blog wraca już za niedługo!